Oborová řešení

Denně hledáme nové produkty IT abychom našim obchodním partnerům pomohli při návrhu a implementaci moderně koncipovaných IT řešení. Řada projektů neztroskotala na nedostupnosti vyspělých technologií, ale na tom, že jejich dodavatel nedisponoval know-how v daném oboru. AVENET Distribution se dlouhodobě zaměřuje na 3 základní obory informačních technologií a od roku 1995 neustále zvyšuje svoje odborné kompetence.

Kabelážní systémy

Moderní IT infrastruktura musí být navržená tak, aby dokázala bez sebemenších problémů odbavit veškerý provoz při zachování maximální dostupnosti propojených systémů. V našem portfoliu nabízíme ověřenou kombinaci produktů IT infrastruktury od předních světových výrobců a to jak pasivních, tak i aktivních síťových prvků. Neustále hledáme nové produkty, které našim partnerům pomáhají řešit zvyšující se požadavky ze strany uživatelů a s poskytováním jejich služeb.

Kabeláže

IT Security

Bezpečnost informačních technologií získává ve všech firmách v posledních letech stále vyšší prioritu. Bezpečnostní incident dokáže firmám i jednotlivcům způsobit vážné ztráty, a to nejen finanční a provozní. Zanedbání IT bezpečnosti může negativně ovlivnit pověst a důvěryhodnost společnosti, což je v dnešním extrémně konkurenčním prostředí v podstatě likvidační. Proto máme ve svém portfoliu produktů právě takové, které dokážou zabránit bezpečnostním útokům, poškození, či dokonce a únikům dat. Při výběru nových produktů se řídíme uznávaným bezpečnostním pravidlem: důvěrnost, integrita a dostupnost.

IT Security

IoT & Smart Cities

Zvyšující se počet obyvatel ve městech znamená větší nároky na infrastrukturu, dopravu, nebo například produkci odpadu. Představitelé těchto měst hledají řešení zejména v oblastech ICT technologií, aby města tento nápor unesla a obyvatelům usnadnila život. V nejbližších letech projde většina měst revolucí ve které podstatnou roli sehrají moderní technologie a internet. Hledáme a rozšiřujeme nové portfolio produktů, jako jsou například technologie inteligentních budov, lampy veřejného osvětlení či odpadkové koše. Města potřebují vlastní nervovou soustavu aby mohla reagovat a my jim chceme pomoct.

Smart City