Služby

Všem našim obchodním partnerům nabízíme výhodné podmínky pro spolupráci. Poskytujeme odborná školení, technickou, ale i marketingovou podporu a pomáháme našim obchodním partnerům s prodejem výrobků. Neváhejte nás kontaktovat i vy a to telefonicky, nebo prostřednictvím webového formuláře. Naši obchodní zástupci vám zavolají zpět a domluvíte se na výhodných obchodních podmínkách a uzavření smlouvy o obchodní spolupráci.

Obchodním partnerům nabízíme

  • Registrace jednotlivých obchodních případů
  • Produktové a obchodní materiály
  • Prezentace u zákazníků
  • Individuální support obchodních případů
  • Marketingová podpora
  • Technické a obchodní školení
PARTNERŮM NABÍZÍME

Školení

Našim obchodním partnerům nabízíme řadu odborných školení v rámci svých nabízených produktů a aktivit. Máme pro ně speciální nabídku školení a to individuální. Školení organizujeme jak pro jednotlivce, tak i pro menší skupiny zájemců, kterým se dokážeme v průběhu školení plně věnovat. Napište nám v čem se chcete z námi nabízených oblastí zlepšit a my se vám ozveme.

Školení

Jsme distributor s přidanou hodnotou. Nabízíme vám kompletní předprodejní, obchodní, marketingovou a technickou podporu. Napište nám a rádi vám osobně představíme podmínky obchodní spolupráce.

Všem našim obchodním partnerům nabízíme výhodné podmínky pro spolupráci. Zdarma jim poskytujeme školení, technickou, ale i marketingovou podporu a denně jim pomáháme s prodejem výrobků. Naši obchodníci vám zavolají zpět a domluví se s vámi na uzavření smlouvy o obchodní spolupráci.

STAŇTE SE PARTNEREM